W niedzielę Głogów Młp. zaprasza na I Triathlon im. A. Ładosia - 1/8 Iron Man

KATEGORIA: SPORT / 24 sierpnia 2021

Materiał organizatorów

Bardzo dobra informacja dla wszystkich lubiących sportowe wyzwania. Już w najbliższą niedzielę 29 sierpnia o godz. 9.00, w Głogowie Małopolskim odbędzie się I Triathlon im. Aleksandra Ładosia organizowany przez sekcję tej dyscypliny, utworzoną przy Głogovii Głogów. Z ramienia klubu sportowego całe wydarzenie koordynować będzie Andrzej Zwierzchowski.

W tym niedzielnym wydarzeniu sportowym weźmie udział prawie 120 uczestników z całej Polski. Start oraz meta triathlonu umiejscowione będą przy pływalni krytej „Wodnik” w Głogowie Młp., która jest zlokalizowana przy ul. Parkowej 15.

- Zawody rozpoczną się przepłynięciem stawu Traczewskiego na dystansie 0,475 km (1 pętla). Zawodnicy startować będą w trzyosobowych seriach co 10 sekund. Następnie na dystansie 22,5 km nastąpi przejazd rowerowy, a na koniec odbędzie się bieg na dystansie 5,27 km – informuje nas Andrzej Zwierzchowski dodając, że Głogovię reprezentować będzie 7 zawodników.

Na to sportowe wydarzenie zapisy trwają jeszcze przez trzy dni (do 26 sierpnia) w formie online TUTAJ.

Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Głogowa Małopolskiego - Paweł Baj.

W związku z wydarzeniem wystąpią utrudnienia w ruchu

Organizatorzy informują również, że w dniu 29 sierpnia (niedziela) w związku z Triathlonem Głogowskim wystąpią utrudnienia w ruchu w godzinach od 9.00 do 10.00 na ul. Fabrycznej, ul. 3-go Maja oraz ul. Sosnowej, a także w Budach Głogowskich przy kościele, Budach Głogowskich w stronę Bratkowic, drodze serwisowej przy A4 oraz drodze na Lipiu, Woli Cichej i Zabajce.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4