W sobotę w Rzeszowie turniej piłki nożnej. Będzie wiele nagród dla kibiców!

KATEGORIA: SPORT / 17 stycznia 2020

Fot. Pixabay.com

W sobotę 18 stycznia w hali sportowej przy ulicy Miłocińskiej 42 w Rzeszowie odbędzie się „I Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Jest to turniej skierowany do amatorskich i zakładowych drużyn piłkarskich. Zasady gry obowiązują takie same jak w futsalu. W organizację wydarzenia włączyło się kilka podmiotów takich jak Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, Gmina Trzebownisko oraz LOT AMS.

Rozgrywki prowadzone będą w dwóch grupach po cztery drużyny. Zarówno dla zawodników jak i wspierających ich kibiców przygotowano niespodzianki. W przerwach między meczami rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody w postaci piłek podpisanych przez reprezentantów Polski w piłce nożnej, wejściówek do teatru, voucherów na zakupy i wielu innych. Wydarzenie poprowadzą profesjonalni konferansjerzy, którzy w swoim port folio mogą pochwalić się prowadzeniem wielu dużych imprez w różnych dyscyplinach sportowych rangi mistrzostw Polski Europy a nawet Świata.

Ramowy Program Turnieju:

8:30 - 9:00 Rejestracja drużyn

9:00 - 13:00 Mecze turniejowe

13:00 - 14:00 przerwa

14:00 - 16:30 mecze finałowe

16:45 - Dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród

Red.

Fot. Materiały prasowe

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4