Rzeszowska Plaza świętuje 15. urodziny. Z tej okazji konkurs z nagrodami

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 16 października 2020

Fot. plazarzeszow.pl

Blisko 60 tysięcy złotych to wartość nagród do zdobycia w urodzinowym konkursie Centrum Handlowego Plaza Rzeszów przy al. Rejtana. Nagroda główna to topowy model hybrydowego Fiata 500.

- W październiku 2020 r. Rzeszowska Plaza obchodzi 15 urodziny. Z tej okazji Centrum przygotowało konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Od 16 do 24 października codziennie będzie można zdobyć voucher i nagrody rzeczowe o wartości od 50 do 300 zł. Na koniec zwycięzca całej zabawy w nagrodę otrzyma hybrydowego fiata 500 ufundowanego przez CH Plaza Rzeszów - informuje Katarzyna Szewerniak – Pawlak z CH Plaza.

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa CH Plaza Rzeszów organizuje urodzinowy konkurs w specjalnej formule on-line. Dzięki temu cała zabawa odbędzie się w bezpieczny sposób z zachwianiem wszelkich wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i dystansu społecznego.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zakupy za minimum 99 zł w jednym z punktów handlowych i usługowych w CH Plaza Rzeszów. Paragon należy zarejestrować i ostemplować w punkcie konkursowym znajdującym się w atrium na parterze Centrum. Następnie każdy klientów będzie musiał wykonać specjalne zadanie konkursowe.

Rozgrywka konkursowa odbywać się będzie w formie on-line. Uczestnik konkursu musie zarejestrować się i podać wymagane dane na specjalnej platformie.

Po tym przejdzie do zadania konkursowego, którym jest rozegranie gry memory 6x6. Klienci, którzy w danym dniu najszybciej znajdą 18 par obrazków otrzymają nagrody dnia. Nagrodę główną otrzyma osoba, która osiągnie najlepszy czas spośród wszystkich uczestników zabawy. Co bardzo ważne, warunkiem odbioru nagrody jest posiadane prawidłowego paragonu w dniu finału.

Oprócz wartego 55 tys. zł hybrydowego fiata 500 ufundowanego przez CH Plaza Rzeszów w konkursie codziennie będą rozdawane nagrody dnia. Wśród nich są m.in. vouchery do sklepu BY MIA MIA o wartości 100zł, ESOTIQ o wartości 200 zł. Wygrać będzie można także vouchery na zabieg higienizacji o wartości 299 zł od MEDICOVER, zestawy prezentowe wyrobów regionalnych o wartości 100 zł od BACÓWKIA oraz naszyjniki Moderno o wartości 55 zł z kolekcji sklepów VERONA.

Konkurs trwa od 16 do 24 października 2020 r. Zdobywców nagrody głównej oraz nagród dodatkowych poznamy w trakcie finału w sobotę 24 października 2020 r. o godzinie 18:00.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl oraz na www.facebook.com/PlazaRzeszow.

Red.

Fot. Materiały prasowe

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4