Muzycy z KSU, BROWN i inni zagrają dla zwierzaków. Dziś koncert w Vinylu

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 30 listopada 2019

Fot. Kari Shea/unsplash.com

„Wrzuć piątaka na zwierzaka” to akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji Felineus, która na co dzień pomaga bezdomnym kotom. W sobotę, 30 listopada o godz. 20.00 w klubie Vinyl (al. Piłsudskiego 31) odbędzie się koncert charytatywny na rzecz zwierzaków z tej placówki. Bilet wstępu to symboliczne 5 zł (lub więcej). Dochód ze sprzedaży wejściówek w całości zostanie przekazany fundacji.

To już trzecia odsłona tego muzycznego wydarzenia. Podczas koncertu usłyszymy rockowe brzmienia lat 90-tych. Zagrają muzycy, których znamy z takich zespołów jak: KSU, Jesus Chrysler Suicide, THCulture, BROWN, Hiraeth, Tension Zero, Biegun Zachodni, FatStuFF, The Sabała Bacała, The Louders, Adapters, RoseMerry Broken Songs, Mand, The Remedy For, Hectic Sun, Crown Shyness, Jeszcze 8 Godzin, S.N.O.W, Pusta Przestrzeń, Aguri Montatorii, Żmije, Rockaway i Animus.

- Musisz tu być! Ten koncert nie może odbyć się bez Ciebie. Zwierzaki liczą na nas. My już nie możemy się doczekać – zachęcają do udziału w koncercie i pomocy organizatorzy. - Rockowe brzmienia lat 90-tych: Illusion, Rage Against The Machine, Guano Apes, Sepultura, Depeche Mode, Queen, Republika, Red Hot Chilli Peppers, Nirvana, Temple of the dog, Pantera… to tylko ułamek tego co przygotowaliśmy.

Kam.

Fot. Materiały organizatorów

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4