Castorama w dawnym Tesco od 4 maja otwiera się w pełnym zakresie

KATEGORIA: GOSPODARKA / 3 maja 2021

Fot. Paweł Bialic

Od wtorku 4 maja wraz z otwarciem sklepów budowlanych, meblowych i galerii handlowych w ramach łagodzenia rządowych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa swoje podwoje dla klientów otwiera już w pełni sklep sieci Castorama przy al. Powstańców Warszawy 13 w Rzeszowie. Nowy sklep, który powstał w zlikwidowanym hipermarkecie Tesco Extra zastąpił poprzedni pobliski obiekt Castoramy przy al. Rejtana.

Jak już informowaliśmy TUTAJ, od pewnego czasu w nowym sklepie można było odebrać zamówienia, skorzystać z wybranych usług oraz zrobić od ręki zakupy w otwartym ogrodzie zewnętrznym i składzie budowlanym. Firma zapowiadała, że na pełne otwarcie można liczyć wraz z zakończeniem obecnego lockdownu. Będzie to możliwe od wtorku.

- Od 4 maja stacjonarne sklepy Castorama otwierają się dla wszystkich. Dla bezpieczeństwa i komfortu klientów wydłużono godziny otwarcia sklepów do 22:00. Dostępne będą nie tylko części zewnętrzne, ale również wewnętrzne powierzchnie sprzedaży. To świetna wiadomość dla osób, które wolą zakupy stacjonarne, chcą skorzystać ze stref inspiracji lub skonsultować się z profesjonalnym zespołem doradców - przekonuje Katarzyna Mitrowska reprezentująca sieć Castorama.

Niezmiennie sieć oferuje sprzedaż towarów online bądź przez telefon. Markety działają w reżimie sanitarnym. Obsługa oraz klienci zobowiązani są do przestrzegania zasad zachowania dystansu społecznego oraz noszenia środków ochrony osobistej.

Od 4 maja limit w placówkach handlowych to 1 osoba na 15 m2.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4