PGE Obrót rozsyła SMS-y i zachęca swoich Klientów do przejścia na eFakturę

KATEGORIA: GOSPODARKA / 25 listopada 2021

Fot. PGE Obrót

PGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii elektrycznej i obsługą, wysyła do swoich Klientów SMS-y zachęcające do wyboru elektronicznej formy otrzymywania faktur. To jedna z akcji informujących o bezpiecznych i wygodnych cyfrowych usługach PGE.

- Już ponad 900 tys. Klientów wybrało elektroniczną fakturę od PGE Obrót. To efekt coraz większej świadomości ekologicznej społeczeństwa, jak również aktywnych działań informacyjnych Spółki - informuje Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót. - W listopadzie br. PGE Obrót wystartowała z wysyłką SMS-ów informujących Klientów o szybkim i bezpiecznym sposobie przejścia na PGE eFakturę, jakim jest elektroniczny formularz dostępny na stronie Spółki.

Klienci, do których kierowana jest wysyłka, otrzymają SMS o treści:

Szanowny Kliencie, w czasie pandemii warto korzystac z PGE eFaktury, przesylanej za pomoca komunikacji elektronicznej. Sprawdz: pge-obrot.pl/efaktura

W wiadomości tekstowej Klienci otrzymają aktywny link do e-formularza, dzięki któremu szybko i bezpiecznie mogą wyrazić zgodę na PGE eFakturę. Spółka przypomina, żeby zawsze weryfikować otrzymywane wiadomości i klikać tylko w zaufane linki. Takim bezpiecznym odnośnikiem jest link pge-obrot.pl/efaktura.

Aby aktywować PGE eFakturę wystarczy w eFormularzu wskazać dla kogo ma być uruchomiona usługa (osoba fizyczna/firma), podać adres e-mail, numer klienta i wyrazić zgodę na otrzymywanie elektronicznego rozliczenia.

Wysyłka SMSów promujących PGE eFakturę potrwa do końca bieżącego roku.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4