Muzyczna sobota w Marinie nad Wisłokiem. Zagra zespół Madamme

KATEGORIA: KULTURA / 11 września 2020

Fot. Materiały prasowe

Już w sobotę 12 września swój koncert w Rzeszowie zagra zespół Madamme. Koncert odbędzie się w Ośrodku Sportów Wodnych Marina przy Wisłoku o godzinie 19.00. Wstęp jest darmowy.

Madamme to pięcioosobowy zespół tworzący muzykę z pogranicza folku i folk rocka, przez co ich brzmienie można porównać do zespołów takich jak The Lumineers, Of Monsters And Men, czy Kwiat Jabłoni. Przyjadą do nas w ramach trasy „Twarzą w twarz z Madamme”, którą rozpoczęli tuż po wydaniu swojego najnowszego minialbumu „Tadamm!”. Trasa ta została wymyślona tak, żeby zespół mógł grać jak najbliżej ludzi, często więc koncerty odbywają się na ulicach, w ogródkach (także tych restauracyjnych), czy w portach. Jak sami mówią, podczas ich koncertów zawsze jest okazja zarówno, żeby się zasłuchać, jak i pobujać, potańczyć i poskakać.

-To my, Madamme. Przyszliśmy, żeby poruszyć w Tobie strunę, o której zapominasz. Żeby przypomnieć Ci o radości, zakochaniu i szczęściu, ale też o żalu, smutku i osamotnieniu. O tym, że emocje są częścią nas. Tacy jesteśmy my i taka jest nasza muzyka – piszą o sobie członkowie zespołu Madamme.

Kam.

Fot. Materiały prasowe

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4