Piątkowa Strefa Relaksu na os. Budziwój: Bezpłatny seans „La La Land”

KATEGORIA: KULTURA / 15 lipca 2022

Fot. Materiały prasowe RDK/Monolith Films

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na „Kino Plenerowe” stanowiące finał Piątkowej Strefy Relaksu na osiedlu Budziwój. Organizatorzy przygotowali bezpłatny seans oscarowego obrazu „La La Land”, który odbędzie się już w piątek 15 lipca na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3.

Piątkowa Strefa Relaksu to cykl cotygodniowych imprez, podczas których mieszkańcy po upalnym tygodniu mają możliwość odpocząć na leżakach, poczytać książki, pograć w planszówki czy wypić orzeźwiającą lemoniadę. To także niepowtarzalna okazja do spotkania z kulturą w najlepszym wydaniu. W ramach poprzednich odsłon odbyły się rodzinne warsztaty malowania na wodzie, pokaz Bajki Piaskiem Malowanej pod tytułem „Kopciuszek” oraz spotkanie „Przygoda ze sztuką”.

Ostatnia tegoroczna Piątkowa Strefa Relaksu na osiedlu Budziwój odbędzie się w piątek, 15 lipca. Organizatorzy ponownie zachęcą do korzystania ze stałych stref znajdujących się na terenie placu przy ul. Herbowej 3. Relaks rozpocznie się już od godziny 20:00, a o godzinie 21:00 wystartuje „Kino Plenerowe”. W tym roku w repertuarze znajdzie się nagrodzony wieloma nagrodami film pod tytułem „La La Land”. Dodatkowo dla uczestników przygotowany zostanie darmowy popcorn od kina Helios.

„La La Land” to amerykański komediodramat muzyczny w reżyserii Damiena Chazelle’a z 2016 roku. Film miał swoją premierę światową na otwarciu 73. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji w dniu 31 sierpnia 2016 roku, gdzie był prezentowany w konkursie głównym i zdobył Puchar Volpiego dla najlepszej aktorki (Emma Stone). Obraz uzyskał przychylne recenzje krytyków i zdobył sześć Oscarów, siedem Złotych Globów oraz pięć nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4