Łukasz Róg reżyserem najnowszego teledysku zespołu SYMPTONE. [FILM]

KATEGORIA: KULTURA / 27 lipca 2022

Od soboty 23 lipca można już oglądać najnowszy teledysk rzeszowskiego zespołu SYMPTONE. Świeżutki singiel „Social”.promuje płytę MindBox i został wyreżyserowany przez Łukasza Roga. Ci utalentowani rodzimi twórcy już po raz kolejny współpracowali ze sobą na planie teledysku zespołu, a efekty tej kolaboracji możecie zobaczyć poniżej.

Wideoklip został zrealizowany na terenie rzeszowskiego SkateParku przy Podpromu, podczas wydarzenia Music BIKE NIGHT.

REALIZACJA TELEDYSKU:

Scenariusz, Reżyseria, Montaż – Łukasz Róg.

Realizacja Zdjęć - SuroganMedia (Wojciech Pawłowski, Paweł Rykiel)

Postprodukcja i Colorgrading - SuroganMedia (Paweł Rykiel)

Fotografia - Radek Tworek Fotografia Biznesowa

Poniżej możesz zobaczyć jak powstawał teledysk do singla „Social”.

***

Obecnie w Rzeszowie działa wiele młodych zespołów, tworzących w różnych gatunkach muzyczny. SYMPTONE wyróżnia się mocnym i ciekawym brzmieniem, oraz faktem, że nie tak dawno, bo w 2021 roku kapela pojawiła się na słynnym Antyfeście zorganizowanym przez równie znaną stacje radiową – Antyradio. Zespół przypadł do gustu publiczności i dotarł aż do finału zdobywając wyróżnienie.

***

Łukasz Róg jest niezależnym twórcą filmowym z Rzeszowa. Od lat pasjonuje się tworzeniem teledysków i reklam, bo jak sam mówi przez całe życie słuchając muzyki, która w jego życiu twórczym odgrywa ważna rolę, często widzi do niej gotowe obrazy. Róg ma na swoim koncie także bardzo udany debiut filmowy. W 2021 roku artysta wyreżyserował swój pierwszy film fabularny NO STARS ANYMORE, w którym główną rolę zagrała znana rzeszowska aktorka Magdalena Kozikowska-Pieńko. Ten pełnometrażowy debiut naszego rodzimego reżysera z gatunku science fiction, został z sukcesami zauważony na 38 międzynarodowych festiwalach filmowych, zdobył także główne nagrody na 11 z nich - w tym za najlepszy film roku i najlepszy debiut reżyserski.

Red.

Relacja foto z powstawania teledysku
Fot. Radek Tworek

Łukasz Róg - reżyser teledysku.
Fot. Radek Tworek

Relacja foto z powstawania teledysku
Fot. Radek Tworek

Relacja foto z powstawania teledysku
Fot. Radek Tworek

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4