Nocny Kochanek ponownie zagra dla rzeszowskiej publiczności

KATEGORIA: KULTURA / 31 października 2019

Fot. Paweł Bialic

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal. Zespół jednak zdecydowanie wyróżnia się spośród innych grających ten gatunek, zwłaszcza jeśli chodzi o warstwę tekstową – „mają być jaja, humor i dystans do świata” – tak piszą o sobie i swojej twórczości członkowie. Wykorzystując pastisz i gry językowe, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej.

Już 15 listopada grupa ponownie zagra dla rzeszowskiej publiczności w klubie „Pod Palmą”. Bilety na koncert można kupić w cenie 55 zł (przedsprzedaż) i 65 zł (w dniu koncertu) na stronie goout.net. Dla dzieci do 10. roku życia wstęp jest za darmo (pod opieką jednego z rodziców posiadającego ważny bilet wstępu na koncert). W roli supportu fani Nocnego Kochanka usłyszą w Rzeszowie grupę Ballbreaker.

Dostępność biletów na stronie: LINK.

Grupa pojawi się w Rzeszowie w ramach trasy koncertowej „Trasa w ciemność”, podczas której promuje swoją trzecią płytę, która miała premierę w styczniu 2019 r. „Randka w Ciemność” skupia się głównie na relacjach damsko-męskich i jest kolejną porcją humoru dla wszystkich słuchaczy.

Zespół „Nocny Kochanek” pojawił się na tegorocznych Rzeszowskich Juwenaliach Politechniki Rzeszowskiej, podczas których mieliśmy okazję porozmawiać z liderem zespołu Krzysztofem Sokołowskim, który mówił m. in. o płycie „Randka w ciemność”. Ponownie zachęcamy do obejrzenia wywiadu udzielonego dla CzytajRzeszów.pl

Kam.

Fot. Materiały prasowe

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4