Studencie, szukasz lokum w Rzeszowie? Pomoże Ci akcja „Pokój dla Żaka”

KATEGORIA: PORADNIKI / 5 sierpnia 2019

Fot. pixabay

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej rozpoczyna akcję „Pokój dla Żaka" oferując bezpłatnie pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów. Akcja potrwa do końca września. Mieszkańcy regionu, którzy chcą wynająć studentom mieszkanie, pokój lub nawet dom mogą zgłaszać swoje oferty do przedstawicieli samorządu Politechniki Rzeszowskiej w biurze Samorządu Studenckiego.

- Przyjmowane są wszystkie oferty wynajmu, które w formie bazy udostępniane są osobom zainteresowanym. Staramy się zgromadzić jak najwięcej informacji na temat ogłaszanego lokum – tłumaczy Michał Klimczyk, Przewodniczący Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.

Akcja jest prowadzona przede wszystkim z myślą o studentach pierwszego roku, aby ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu. W bazie znajdują się m.in. informacje o otoczeniu danego lokum oraz przybliżony czas potrzebny by dotrzeć np. na Politechnikę Rzeszowską. Ma to ułatwić świeżo upieczonym studentom odnalezienie się w Rzeszowie.

Zgłoszenia są przyjmowane:

- osobiście: w Biurze Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej (DS Promień, ul. Akademicka 1, pok.23) w godzinach 9.00 - 15.00,

- telefonicznie: 17 865 13 57, 17 865 16 61,

- mailowo: pokojdlazaka@ssprz.pl, biuro@ssprz.pl.

Więcej szczegółów na temat akcji „Pokój dla Żaka” przedstawił nam Michał Klimczyk. Zapraszamy do wysłuchania poniższej rozmowy.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4