Dr Tomasz Rożek opowie o zmieniającym się klimacie. Cykl „Przybij piątkę nauce”

KATEGORIA: EDUKACJA / 17 marca 2021

Fot. WSIiZ

Dr Tomasz Rożek – dziennikarz naukowy, jeden z najbardziej znanych popularyzatorów nauki w Polsce, twórca popularnego portalu oraz kanału na YouTube „Nauka. To lubię”, z wyksztalcenia fizyk medyczny – poprowadzi w czwartek (18 marca) w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania wykład online pt. „Klimat się zmienia, czy i my nie musimy się zmienić ?”.

Zmiany klimatu są uważane za jedno z największych zagrożeń środowiskowych, społecznych i ekonomicznych. To w jaki sposób powinniśmy na nie reagować będzie przedmiotem spotkania online inaugurującego drugą edycję cyklu „Przybij piątkę nauce”.

Spotkanie pt. „Klimat się zmienia, czy i my nie musimy się zmienić?” odbędzie się w czwartek, 18 marca o godzinie 18:.00 na kanale YouTube oraz na Facebooku WSIiZ i będzie miała charakter otwarty.

Kolejne wykłady w ramach projektu „Przybij piątkę nauce” będą realizowane w trzecią środę każdego miesiąca. Ich tematyka dotyczyć będzie profilaktyki zdrowotnej, ekonomii, dietetyki, nowych mediów oraz współczesnej sytuacji w Polsce i na świecie. Szczegóły dotyczące kolejnych spotkań można znaleźć na stronie internetowej WSIiZ oraz na stronie cyklu „Wielkie Pytania w Nauce”.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4