Rekrutacja na Mały Uniwersytet Rzeszowski. Startuje kolejna edycja

KATEGORIA: EDUKACJA / 4 września 2018

Fot. mur.ur.edu.pl

Uniwersytet Rzeszowski rozpoczyna rekrutację na kolejną edycję Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego (MUR). Rozpocznie się ona 6 września.

- Do rekrutacji mogą przystąpić dzieci w wieku 7 – 12 lat, tj. uczniowie klas I-VI szkół podstawowych (baza elektroniczna zezwoli na zapisanie także uczniów, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat) oraz młodzież w wieku 13 – 15 lat, tj. uczniowie gimnazjum i klas VII szkół podstawowych - wyjaśnia dr Maciej Ulita, rzecznik prasowy Uniwersytetu Rzeszowskiego. - Zapisy uczestników prowadzone będą wyłącznie przez Internet.

Formularz rejestracyjny będzie aktywny na stronie internetowej MUR (http://www.mur.ur.edu.pl/rejestracja/) od czwartku 6 września 2018 r. od godziny 8.00 do czwartku 20 września 2018 r. do godziny 18.00.

Studenci MUR zostaną wyłonieni w procesie losowania spośród osób, które zapisały się w bazie elektronicznej. Zajęcia będą odbywać się w trzech grupach wiekowych:

- uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej,

- uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej,

- gimnazjaliści i uczniowie klasy 7 szkoły podstawowej.

Każda z grup ma liczyć ok. 60 osób.

Koszt udziału w programie to jednorazowa opłata w wysokości 60 zł.

- Serdecznie zapraszamy na zajęcia MUR wszystkich, którzy chcą się przekonać, że nauka nie musi być nudna! - dodaje dr Ulita.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4