Akcja „Trenuj z Wojskiem” u Podhalańczyków. Trwają zapisy na trzecią edycję

KATEGORIA: BEZPIECZEŃSTWO / 28 marca 2023

Fot. 21. Brygada Strzelców Podhalańskich

Już w najbliższą sobotę 1 kwietnia Podhalańczycy zapraszają na szkolenie w Rzeszowie w ramach trzeciej edycji akcji „Trenuj z Wojskiem”.

Odbędzie się ono przy ul. Lwowskiej 5, na terenie 1. Batalionu Strzelców Podhalańskich.

- Szkolenie należy do cyklu sobotnich 8-godzinnych szkoleń dla każdego prowadzonych przez wojskowych instruktorów w jednostkach wojskowych na terenie całej Polski - zapowiada por. Angelika Korkosz, oficer prasowy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. W Rzeszowie będą prowadzone przez Podhalańczyków.

Na szkolenie „Trenuj z Wojskiem wiosna - lato” trzeba się zapisać - wystarczy podać imię, nazwisko, wiek i kontakt poprzez adres mailowy: 21bsp.oficerprasowy@ron.mil.pl lub dzwoniąc pod numer: 669 326 602.

W szkoleniach mogą wziąć udział obywatele polscy w wieku 15-65 lat. Podczas szkoleń organizatorzy zapewniają wyżywienie i ubezpieczenie.

W sobotę 1 kwietnia należy się stawić o godz. 7.00 pod jednostką wojskową przy ul. Lwowskiej 5 oraz mieć ze sobą następujące dokumenty (do pobrania w załącznikach): OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA, RODO, ZGODA RODZICA (w przypadku osób poniżej 18 lat).

W trakcie szkolenia wymagany jest strój sportowy. Organizatorzy proszą o zabranie butów na zmianę z uwagi na szkolenie wspinaczkowe.

Red.

Fot. 21. Brygada Strzelców Podhalańskich

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4