Rzeszowski Dom Kultury organizatorem Maratonu Fitness z Gwiazdami

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 25 lutego 2024

Fot. RDK

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na wyjątkowy Maraton Fitness z Gwiazdami, który odbędzie się w sobotę 2 marca na hali ROSiR. Jak zapowiadają organizatorzy, na scenie pojawią się prawdziwe Mistrzynie Sportu: Aneta Przepióra-Jodłowska, Iwona Nowosielska, Ewelina Fijołek, Karolina Kamińska, Paulina Szela oraz Iwona Nieroda-Zdziebko. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

Maraton Fitness z Gwiazdami to nowa propozycja Rzeszowskiego Domu Kultury przygotowana z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. - Podczas wydarzenia uczestniczki doświadczą niepowtarzalnego połączenia ruchu, zdrowego stylu życia oraz inspiracji. Czekać na nie będzie nie tylko intensywny program zróżnicowanych treningów, ale także dodatkowe atrakcje na stoiskach sponsorów oraz wyjątkowe upominki i vouchery - mówi Daniel Czarnota z RDK.

Harmonogram treningów:

09:20 – Intensywna rozgrzewka

Ewelina Fijołek – Mistrzyni Świata w akrobatyce sportowej, radna miasta Rzeszowa

10:00 – Trening wzmacniający z elementami kickboxingu

Iwona Nieroda-Zdziebko – sześciokrotna Mistrzyni Świata w kickboxingu

11:00 – Piloxing

Paulina Szela – współwłaścicielka Klubu Fitness Plaza Sport w Dębicy, Piloxing MT, instruktor fitness i trener personalny

12:00 – Functional Body Flow

Aneta Przepióra-Jodłowska – trener fitness, doktor nauk o kulturze fizycznej, Mistrzyni Świata w Kettlebell Sport

13:00 – Energetyczna Zumba

Karolina Kamińska – właścicielka Studia Tańca Bailar, trenerka Formacji Bailar – Mistrzyń Europy Latino American Style Masters

14:00 – Stretch & Relax

Iwona Nowosielska – Absolutna Mistrzyni Polski Bikini Fitness, właścicielka Excellent Body Studio Rzeszów

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 2 marca na hali Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. ks. Jałowego 23a w godz. 9:00 – 15:00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zapisy online odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorem Maratonu Fitness z Gwiazdami jest Rzeszowski Dom Kultury przy współpracy z Rzeszowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Red.

Fot. RDK

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4