W sobotę „Zapisane w terenie” - historyczno-literacka gra miejska

KATEGORIA: KULTURA / 11 września 2018

Fot. wimbp.rzeszow.pl

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza do udziału w historyczno-literackiej grze miejskiej „Zapisane w terenie” organizowanej przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży.

Impreza organizowana jest w ramach 26. Europejskich Dni Dziedzictwa i odbędzie się w sobotę, 15 września na terenie miasta.

Celem gry jest zachęcenie młodzieży z województwa podkarpackiego do pogłębiania wiedzy poprzez zabawę, na temat różnorodności regionalnego dziedzictwa kulturowego. Warunkiem udziału w grze jest rejestracja zespołu liczącego od 3 do 5 osób, w którym przynajmniej jedna z osób jest pełnoletnia.

- Termin zapisów wyznaczony pierwotnie na 7 września został przedłużony i wciąż można się zgłaszać – informują pracownicy WiMBP.

Celem uczestników gry jest przejście całej trasy, rozwiązanie wszystkich zadań. Szczegóły realizacji tych celów zostaną podane uczestnikom Gry przed jej rozpoczęciem. Uczestnicy powinni posiadać odpowiedni ubiór sportowy, zwłaszcza buty, a także w razie niepogody o odpowiednie akcesoria chroniące przed deszczem.

Dla zwycięzców przewidziano nagrodę główną, dla pozostałych zespołów zestawy gadżetów.

START: 15 września 2018 r. godz. 10.00

Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Słowackiego 11

Wstęp wolny!

Kontakt:

oddzial@wimbp.rzeszow.pl

(17) 866 94 57

Szczegóły w REGULAMINIE dostępnym TUTAJ.

Red.

Fot. Materiały organizatorów

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4