Spektakl „Lwów nie oddamy” wraca z wygraną z KONTRAPUNKTU!

KATEGORIA: KULTURA / 13 maja 2019

Reżyserka spektaklu „Lwów nie oddamy” Katarzyna Szyngiera i współautor scenariusza Mirosław Wlekły pozują ze zwycięską statuetką.
Zdjęcie pochodzi z fanpagu FB Teatru Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Wieczorem 13 maja dotarła do naszej redakcji radosna wiadomość. Spektakl Teatru Wandy Siemaszkowej pt. „Lwów nie oddamy” został laureatem GRAND PRIX 54. Festiwalu KONTRAPUNKT w Szczecinie!

„To olbrzymi sukces Teatru W. Siemaszkowej - pierwsze w historii zwycięstwo na międzynarodowym festiwalu. Znakomita obsada aktorska w składzie: Dagny Cipora, Oksana Czerkaszyna, Małgorzata Machowska, Mateusz Mikoś, Piotr Napieraj i Robert Żurek podbiła serca i zdobyła uznanie wytrawnej publiczności jednego z największych i najstarszych festiwali teatralnych w Polsce!” – Tak (na gorąco) tuż po werdykcie festiwalowym napisał Jan Nowara dyrektor Teatru Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Wygraną na 54. Przeglądzie Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT 2019 równie radośnie komentowali na swoich profilach społecznościowych aktorzy tego zwycięskiego spektaklu oraz pracownicy Teatru im. W. Siemaszkowej.

Twórcom i aktorom spektaklu „Lwów nie oddamy” serdecznie gratulujemy wygranej! Cieszymy się razem z Wami i życzymy Wam kolejnych nagród oraz zaproszeń na deski teatralne w całej Polsce – i nie tylko…

A tym z Państwa, którzy jeszcze nie mieli okazji widzieć spektaklu „Lwów nie oddamy” – polecamy gorąco tę pozycję repertuarową Teatru Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. O szczegółach możecie przeczytać TUTAJ.

Red.

Statuetka GRAND PRIX, czyli WIELKA NAGRODA PUBLICZNOŚCI 54. Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT 2019 przyznana spektaklowi „Lwów nie oddamy”
Zdjęcie pochodzi z fanpagu FB Teatru Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4