Studenci na rzeszowskim Rynku i rozmowa z Nocnym Kochankiem FILM

KATEGORIA: KULTURA / 10 maja 2019

Fot. Sebastian Stankiewicz

„Juwe, Juwe, Juwenalia! Kto nie pije ten kanalia!” Ten okrzyk towarzyszył wczoraj „kolorowym” studentom Politechniki Rzeszowskiej, którzy w czwartkowe popołudnie rozpoczęli trzydniowe świętowanie.

Po oficjalnym przejęciu klucza do miasta Rzeszowa, przeszli jego ulicami w barwnym i radosnym korowodzie, aż do miasteczka akademickiego. Mimo niesprzyjającej aury pogodowej nie zabrakło im dobrego humoru i pozytywnego nastawienia na świetną zabawę.

Pierwszy wieczór Rzeszowskich Juwenaliów 2019 na scenie głównej, to występy takich zespołów jak: MRZONKI, OTSOCHODZI, MIKROKOSMOS, NOCNY KOCHANEK i PIĘKNI I MŁODZI.

Zostańmy zatem jeszcze przez chwilę w klimacie pierwszego dnia 26. Rzeszowskich Juwenaliów 2019. Przeżyjmy to raz jeszcze! Poniżej prezentujemy Wam filmiki z wczorajszego dnia. Zobaczcie jak wyglądała zabawa na rzeszowskim Rynku i co powiedział nam lider NOCNEGO KOCHANKA o słynnej rzeszowskiej imprezie studenckiej...

Wywiady: Kamila Szeliga

Nagrania zrealizował: Paweł Bialic

TUTAJ i TUTAJ możecie przeglądnąć fotorelacje z otwarcia Rzeszowskich Juwenaliów, a poniżej informacja jakie koncerty jeszcze przed Wami.

Materiał organizatorów Rzeszowskich Juwenaliów 2019

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4