ZTM otwiera jeden Punkt Obsługi Podróżnego. Tylko na 3 dni by móc kupić bilet

KATEGORIA: KOMUNIKACJA / 31 marca 2020

Fot. Karol Woliński

Od środy do piątku (1 – 3 kwietnia) Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie uruchamia Punkt Obsługi Mieszkańców przy ul. Lisa Kuli. Punkt będzie czynny w godz. 8.00 - 15 00. Możliwy w nim będzie wyłącznie zakup biletów. Nie będzie natomiast możliwości złożenia wniosków czy reklamacji oraz wyrobienia Rzeszowskiej Karty Miejskiej.

- Robimy to na prośbę mieszkańców, szczególnie seniorów, którzy mieli problemy z zakupem biletów w biletomatach. W punkcie będą mogły przebywać tylko 2 osoby. Dwie osoby obsługujące będą wyposażone w rękawiczki, maseczki i środki dezynfekujące. Mieszkańców również prosimy o zachowanie szczególnych środków ostrożności - wyjaśnia Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

ZTM prosi ponadto o stosowanie się do informacji przekazywanych przez pracowników i o zachowanie przynajmniej 2 metrów odległości od siebie.

Równocześnie Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że zakup biletów okresowych w obecnej sytuacji możliwy jest w sklepie internetowym ebilet.erzeszow.pl, biletomatach stacjonarnych (na przystankach autobusowych – TUTAJ LISTA) oraz z aplikacji „zbiletem.pl”.

Red.

#zostanwdomu jeżeli tylko masz taką możliwość

#dbajozdrowieinnych, tych którzy muszą pracować

#BadzmyRazemNaOdleglosc

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4