Rzesze kupujących na Podkarpackim Bazarku w Boguchwale

KATEGORIA: FOTORELACJE / 18 grudnia 2021

Podkarpacki Bazarek odwiedziła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart
Fot. Facebook/Ewa Leniart

W sobotę (18 grudnia) wokół Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyła się druga, przedświąteczna edycja Podkarpackiego Bazarku, na którym wszyscy chętni mogli nabyć od rolników i przetwórców zdrową podkarpacką żywność. To stacjonarna kontynuacja e-bazarku, funkcjonującego w czasie pandemii.

Na odwiedzających czekały atrakcje przygotowane przez organizatorów w postaci bazarkowego koła fortuny i losowania nagród w świątecznej bazarkowej loterii. Oprócz produktów spożywczych nie brakowało rękodzieła, królowały oczywiście świąteczne ozdoby.

- Grudniowa odsłona bazarku zgromadziła 170 wystawców z terenu Podkarpacia i rzesze kupujących. Impreza była doskonałą promocją wyrobów naszych rolników, a dla konsumentów możliwością przedświątecznego zakupu dobrej jakości produktów bezpośrednio od producentów w atrakcyjnych cenach - informuje PODR.

Podkarpacki Bazarek odwiedziła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

- To właśnie sukces „e-bazarku” sprawił, że Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zdecydował się na organizację stacjonarnej wersji tego przedsięwzięcia. Teraz bazarki będą odbywać się cyklicznie, w odstępach comiesięcznych – powiedziała wojewoda Ewa Leniart.

Fot. Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale

Red.

Zdjęcia: Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4