Zapowiada się odlotowy koncert! The Freeborn Brothers dziś w Jasionce

KATEGORIA: KULTURA / 22 maja 2020

The Freeborn Brothers
Fot. Janusz Płodzień

The Freeborn Brothers słyną z energetycznych koncertów i inspirującej nieprzewidywalności. Zespół od lat kreatywnie podażą własną drogą twórczą, spełniając swoje marzenia i zdobywając coraz więcej fanów nie tylko w Polsce. Grali na pustyni, występowali na wyspie, dla tysięcy osób na Colours of Ostrava. Popis swojej twórczości dali w prawie wszystkich krajach Europy, a ich koncerty zawsze są oryginalne i niepowtarzalne. Zostawiają publiczność z niezatartym wspomnienie najlepszego czasu jaki spędziła w ich towarzystwie, a także potrzebę słuchania oraz oglądania ich częściej.

Niedawno wrócili z ekscytującej muzycznej podróży po Brazylii. Jednak przez pandemię koronawirusa (tak jak i my wszyscy) musieli trzymać się blisko domu. Ich muzyczne dokonania mogliśmy śledzić jedynie online, najczęściej nagrywane właśnie w domowych sceneriach. Przyszedł jednak ten długo oczekiwany czas, gdy wszyscy zaczynamy „budzić się do życia, po głębokim pandemicznym śnie”. W związku z tym chyba należy nam się jakiś energiczny start w tą nową „normalność”? Tak też pomyśleli The Freeborn Brothers przygotowując dla nas wyjątkową niespodziankę! Już dziś wieczorem, czyli w piątek 22 maja o godz. 20.00 będziemy mogli posłuchać ich koncertujących prosto z hangaru w Jasionce. Znając tę zwariowana piątkę muzyków można spokojnie powiedzieć, że będzie się działo!

Koncert live transmitowany będzie na wszystkich ich kanałach społecznościowych - – TUTAJ i TUTAJ, a także poniżej za pośrednictwem ich kanału YouTube.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko serdecznie zaprosić Was do wspólnego oglądania i szalonej zabawy z The Freeborn Brothers!

Red.

#ZachowajmyBezpiecznyDystans podczas kontaktu z innymi

#dbajozdrowieinnych, tych którzy muszą pracować

#BadzmyRazemNaOdleglosc

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4