Dziennikarstwo online i bezpieczeństwo w sieci. Bezpłatne warsztaty w RDK

KATEGORIA: KULTURA / 6 kwietnia 2021

Fot. Freepik/RDK

Rzeszowski Dom Kultury oraz Fundacja VCC z Lublina zapraszają dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu dziennikarstwa online oraz bezpieczeństwa w sieci w wymiarze 15 spotkań po 2 godziny lekcyjne. W programie m.in: korzystanie z usług Google, tworzenie własnego bloga oraz strony internetowej, obsługa programów graficznych, bezpieczeństwo i prawa autorskie, ochrona komputera i innych urządzeń przed złośliwym oprogramowaniem.

Warsztaty będą odbywać się w formule online poprzez aplikację Microsoft Teams. Termin i godzina zajęć zostanie ustalona po utworzeniu się grupy. Liczba miejsc ograniczona – 8 osób.

Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie dokumentacji dostępnej na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl i dostarczenie jej do Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina (po wcześniejszej informacji telefonicznej o wizycie) do 7 kwietnia 2021 roku (środa) w godzinach 11.00-17.00. O zakwalifikowaniu do projektu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie. Szczegóły pod numerem telefonu 510 355 747.

Red.

Fot. RDK

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4