„Piosenka w prezencie”. Koncert charytatywny dla dzieci z hospicjum

KATEGORIA: KULTURA / 14 grudnia 2018

Muzycy z kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa Uniwersytetu Rzeszowskiego również wezmą udział w niedzielnym koncercie
Fot. Zbigniew Jakubek/profil Jazz i Muzyka Rozrywkowa - Uniwersytet Rzeszowski na Facebooku

- Okres świąteczny to czas, w którym warto zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka. Pomyślałyśmy, że skoro organizujemy wydarzenie, w którym weźmie udział dużo ludzi to dlaczego nie zrobić by z tego akcji charytatywnej? Połączyłyśmy więc nasze muzyczne pasje z niesieniem pomocy innym ludziom. Stąd nazwa koncertu „Piosenka w prezencie” – chcemy aby ten koncert był naszym prezentem dla dzieciaków – mówią organizatorki koncertu charytatywnego pt. „Piosenka w prezencie” Patrycja Chmiel i Kamila Szeliga, nasza redakcyjna koleżanka.

Dochód ze sprzedaży biletów wstępu przeznaczony będzie na zakupienie świątecznych prezentów dla podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Koncert charytatywny pt. „Piosenka w prezencie”. odbędzie się 16 grudnia (niedziela) o godz. 18.00 w budynku Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83.

W niedzielny wieczór na scenie Wydziału Muzyki wystąpią podkarpaccy wokaliści w akompaniamencie studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego z kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Wybrzmią najpiękniejsze zimowo-świąteczne piosenki w fantastycznych aranżacjach. Usłyszycie m. in. „All I want for Christmas is you”, „Let it snow” czy „White Christmas”. Nie zabraknie również utworów w języku polskim.

Bilety na koncert sprzedawane będą w cenie 5 zł w dniu koncertu od godz. 17.00 na Wydziale Muzyki. - Proponujemy cenę 5 zł, ale to od Was zależy ile wrzucicie do puszek – pamiętajcie, cel jest szczytny! – apelują organizatorki.

Podczas wydarzenia prowadzony będzie również kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez podopiecznych hospicjum.

Po więcej szczegółów zapraszamy na facebookowe wydarzenie: https://facebook.com/events/706442159728330/

Red.

Fot. Materiały organizatorów

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4