Bezpłatny koncert Asi Nawojskiej na półwyspie w Parku im. W. Szafera

KATEGORIA: KULTURA / 16 lipca 2022

Fot. Karol Angerman/Materiały prasowe

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na klimatyczny koncert Asi Nawojskiej w pięknych okolicznościach przyrody, który odbędzie się w niedzielę 17 lipca o godzinie 19:00 w Parku im. Władysława Szafera na osiedlu Słocina w Rzeszowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

- Przygotowana przez Rzeszowski Dom Kultury inicjatywa to kontynuacja zapoczątkowanej w ubiegłym roku idei kameralnych koncertów na obszarze rzeszowskich osiedli. Ich celem jest prezentacja twórczości wyśmienitych artystów w malowniczych lokalizacjach, jakimi są miejskie parki oraz tereny zielone - wyjaśnia Daniel Czarnota z RDK. - Nadchodzący koncert kameralny zostanie zorganizowany w najoryginalniejszym do tej pory miejscu, jakim będzie półwysep przy stawie znajdującym się w Parku im. Władysława Szafera w Rzeszowie.

Do udziału w niezwykłym koncercie organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców osiedla Słocina i nie tylko.

Asia Nawojska to pianistka, wokalistka, aranżerka, laureatka ogólnopolskich festiwali oraz autorka wszystkiego, co prezentuje na scenie. Jej twórczość zainspirowana jest muzyką klasyczną, alternatywną, indie popem i folkiem. W 2018 roku wystartowała z debiutanckim, samodzielnie wydanym mini-albumem EP pod tytułem „Kwiaty do domu”.

Na scenie występuje solowo wraz z ukochanym pianinem lub jako trio obok wiolonczeli oraz skrzypiec. Do tej pory pojawiała się między innymi w line-upach SLOT Art Festiwalu, Festiwalu Kmina is Real, Lato na Fortach, Kraków Culture Summer. Ponadto supportowała Mikromusic i Kwiat Jabłoni, jak również śpiewała w duecie z Ralphem Kamińskim oraz w trio z Renatą Przemyk.

Red.

Fot. Materiały prasowe

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4