W sobotę w Rzeszowie wystąpi Sylwia Grzeszczak. Przyjeżdża na urodziny…

KATEGORIA: KULTURA / 9 listopada 2019

Sylwia Grzeszczak.
Zdjęcie pochodzi z oficjalnego fanpage FB artystki

W sobotę, 9 listopada, o godz. 18.00 na koncercie w Rzeszowie wystąpi Sylwia Grzeszczak – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Jest jedną z bardziej lubianych i cenionych artystek polskiej sceny muzycznej, nie tylko przez fanów, także przez krytyków i cały świat muzyczny. Artystka znana jest m. in. z takich przebojów jak: „Małe rzeczy”, „Tamta dziewczyna” czy „Księżniczka”. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

…bo są urodziny!

Grzeszczak odwiedzi Rzeszów w związku z siódma rocznicą otwarcia Galerii Rzeszów. Tak, tak - to już siedem lat minęło odkąd w stolicy Podkarpacia otworzono to centrum handlowe. Z okazji 7. urodzin „Serca Miasta”, już od piątku, 8 listopada trwa urodzinowa akcja rabatowa. Jeżeli planowaliście nieco „odświeżyć” swoją szafę, zrobić komuś interesujący prezent lub zwyczajnie wybrać się na weekendowe zakupy, to z okazji swoich urodzin Galeria Rzeszów „uśmiecha się” do Was z zakupowymi rabatami. W niektórych sklepach można liczyć nawet 50% rabat przy zakupie. Z urodzinowej akcji rabatowej Galerii Rzeszów będzie można skorzystać do soboty, 9 listopada. Parking Galerii Rzeszów w piątek i w sobotę jest bezpłatny.

***

Sylwia GRZESZCZAK swój debiut fonograficzny zaliczyła w 2008 r., wydała wówczas album „Ona i On”, który nagrała wspólnie z Liberem. Później pojawiły się jeszcze trzy solowe albumy artystki: „Sen przyszłości” - w 2011 r., „Komponując siebie” – w 2013 r., oraz „Tamta dziewczyna” w 2016 r. Albumy „Sen o przyszłości” i „Komponując siebie” zyskały status potrójnej platynowej płyty, a także zajęły 1 i 2 miejsca na liście sprzedaży płyt w naszym kraju. Większość wydawanych przez artystkę singli, niemal od razu staje się przebojami. Stacje radiowe i muzyczne stacje TV grają je niemal bez przerwy, a fani tłumnie pojawiają się na każdym koncercie artystki.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4