Daria Zawiałow ponownie klubowo w Rzeszowie. LUKR zaprasza w niedzielę

KATEGORIA: KULTURA / 7 listopada 2019

Fot. Paweł Bialic

Na koncertowej scenie klubu LUKR 10 listopada, w niedzielę wystąpi Daria Zawiałow. Będzie to kolejny koncert artystki na trasie „Helsinki Tour vol 2”, z którą podróżuje po Polsce. Wokalistka błyskawicznie podbiła rodzimy rynek muzyczny. Jej piosenki „Szarówka” czy „Hej Hej!” cieszą się ogromną popularnością w stacjach radiowych, a koncerty Zawiałow przyciągają do klubów tłumy fanów.

- Zapraszam Was na drugą część trasy koncertowej promującej mój nowy album ''Helsinki''. Wraz z zespołem szykujemy dla Was coś mega specjalnego! Wystąpimy tylko w kilku Polskich miastach, w dużych salach, gdzie będziemy mieli możliwość, zaprezentować Wam nie tylko te piosenki, które jeszcze nie były przez nas grane w wersjach live, ale także nowości oraz widowiskowe wizualizacje świetlne! Nie zabraknie także dobrze Wam znanych już utworów z obu naszych płyt czyli z „A Kysz” oraz z „Helsinek” – zapowiada swoją trasę artystka.

Wszystkich chętnych informujemy, że koncert Darii odbędzie się w niedzielę, 10 listopada w rzeszowskim klubie LUKR, o godz. 19.00. Bilety są jeszcze do nabycia w cenie 80 zł. Dostępne są TUTAJ.

Daria ZAWIAŁOW, jest obecnie w trasie promującej swój drugi studyjny album „Helsinki”, wydany wiosną tego roku. To druga odsłona tej trasy, ponieważ pierwsza „Helsinki Tour” szybko minęła pozostawiając fanów z dużym niedosytem. Bilety na jej koncerty sprzedawały się tak szybko, że nie wszyscy chętni mieli szansę usłyszeć na żywo koncertową wersję płyty. Wokalistka postanowiła zatem wyjść naprzeciw potrzebom swoich fanów i ruszyła w drugą trasę koncertową po Polsce promującej „Helsinki”.

Od jakiegoś czasu Daria Zawiałow jest jednym z najgorętszych nazwisk na polskim rynku muzycznym. Jej debiutancka płyta pt. „A Kysz!” zdobyła duże uznanie wśród fanów i krytyki, a potwierdzeniem tego faktu było przyznanie temu albumowi nagrody Fryderyka za album roku 2018, w kategorii muzyka alternatywna. Darii jako wokalistce także przyznano nagrodę Fryderyka za fonograficzny debiut roku 2018. Płyta „Helsinki”, której premiera miała miejsce 8 marca 2019 r., muzyka na tej płycie wydaje się być zbliżona do tego co już znamy z debiutanckiej płyty, choć trzeba przyznać, że pojawiają się na niej elementy, które zaskoczyły dotychczasowych fanów artystki.

Poniżej prezentujemy Wam rozmowę Karola Wolińskiego z Darią Zawiałow, zrealizowaną 23 marca 2019 r., w klubie „Pod Palmą”. Wokalistka odwiedziła Rzeszów, podczas pierwszej promocji płyty „Helsinki”. Posłuchajcie co mówiła o klubowych występach i rzeszowskiej publiczności.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4