Michał Szpak gwiazdą Festiwalu „Piosenka w Meloniku”

KATEGORIA: KULTURA / 19 lutego 2020

Fot. Materiały prasowe

Wokaliści, którzy wysłali swoje zgłoszenia do 10. Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku” z niecierpliwością czekają na werdykt jury, które ogłosi listę finalistów tego muzycznego przeglądu. Uczestników jubileuszowej edycji wydarzenia ocenią i nagrodzą znani artyści: Robert Janowski, Natalia Kukulska, Zbigniew Jakubek oraz gwiazda tegorocznego Koncertu Galowego – Michał Szpak. Organizatorem wydarzenia jest Rzeszowski Dom Kultury w Rzeszowie. W ciągu dziewięciu lat istnienia festiwalu, wzięło w nim udział blisko tysiąc uczestników z ponad dwustu polskich miast, a ich sceniczne prezentacje były oceniane przez znanych i cenionych artystów z całej Polski.

W dniu 3 kwietnia 2020 r. w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przeprowadzony zostanie Finał Festiwalu z udziałem zakwalifikowanych finalistów z całej Polski, natomiast 4 kwietnia 2020 r. w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie odbędzie się Koncert Galowy prowadzony przez Roberta Janowskiego, podczas którego wystąpią nagrodzeni laureaci oraz gwiazda polskiej sceny muzycznej – Michał Szpak.

Bilety na Koncert Galowy Laureatów i Michała Szpaka będzie można zakupić od 24 lutego, internetowo na stronach www.rdk.rzeszow.pl i biletyna.pl oraz stacjonarnie w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a.

Uwaga! – osoby posiadające bilety na Koncert Galowy z 2018 roku, na którym odwołany został występ Michała Szpaka, mają możliwość wymiany starych biletów na aktualne. W tym celu proszone są o osobiste zgłoszenie się w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury do dnia 21 lutego 2020 roku.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4