Gotowi na najsłodszy dzień w roku? Wytwórnia Pączków zaprasza [FILM]

KATEGORIA: MIEJSCA / 20 lutego 2020

Fot. Paweł Bialic

Był czas na miłość, a teraz przyszedł czas na… jedzenie. Przed nami najbardziej słodki dzień w roku. Komu nie udało się znaleźć swojej walentynki w Dzień Zakochanych ma na to szansę w Tłusty Czwartek, bo jak głosi stare porzekadło „przez żołądek do serca”!

Tłusty czwartek to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w karnawale. Tego dnia bez większych wyrzutów sumienia można pozwolić sobie na jedzenie wszelkich tłustych potraw. Najbardziej popularnymi słodkościami, które spożywa się w ten dzień są oczywiście pączki. Według dawnych przesądów jeśli tego dnia nie zje się ani jednego pączka, trzeba liczyć się z pechem przez następny rok! Dlatego drodzy rzeszowianie, do dzieła!

Jeśli do tej pory nie zaopatrzyliście się w te słodkie wypieki, zachęcamy do odwiedzenia Wytwórni Pączków mieszczącej się przy ul. Matejki 6 w Rzeszowie. W tym roku czekają na Was pączki z nadzieniem: ananasowym, wieloowocowym, z czarną porzeczką, budyniem oraz klasyczne z różą. Wybraliśmy się tam z kamerą CzytajRzeszów.pl, aby sprawdzić jak wyglądają przygotowania do najbardziej słodkiego dnia w roku. Zobaczcie sami!

Kam.

Materiał wideo zrealizowany przez: Pawła Bialica, rozmawiała: Kamila Szeliga

Fot. Paweł Bialic

Fot. Paweł Bialic

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4