Warsztaty z zarządzania czasem WUP w Rzeszowie. Ostatni moment na zapisy

KATEGORIA: EDUKACJA / 12 października 2021

Fot. Pxhere

Chcesz nauczyć się lepiej zarządzać własnym czasem? Zapisz się na warsztaty organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Odbędą się one już w najbliższy czwartek (14 października). Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku (12 października).

- Niejednokrotnie słyszymy codziennie, że ludziom z naszego otoczenia brakuje czasu. Na siebie, na rodzinę, na znajomych, na dokształcanie się, na prace, na odpoczynek. Wyjściem z tej sytuacji jest odpowiednie zarządzanie własnym czasem. Przecież każdy z nas ma tyle samo: 86400 cennych sekund na dobę. A jednak są ludzie, którzy wykorzystują je maksymalnie owocnie. Chcesz również posiąść tę zdolność? - zachęcają organizatorzy.

Bezpłatne zajęcia warsztatowe nt. „Jak dobrze wykorzystać swój czas?” przygotowało Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Zajęcia adresowane są do osób, które chcą właściwie wykorzystywać swój czas. Celem warsztatów jest pokazanie w jaki sposób planować dzień, aby przybliżał nas do realizacji naszych celów i jak unikać „złodziei czasu”. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć jakie błędy popełniają przy zarządzaniu swoim czasem.

Zajęcia odbędą 14 października 2021 r. o godzinie 9.00 w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie przy ul. Naruszewicza 11. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr tel. 17 850 92 74. Liczba miejsc jest ograniczona.

Red.

Fot. WUP

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4