Youth Club - Młodzieżowy Klub Rozwoju. Zapisz się na bezpłatne zajęcia!

KATEGORIA: EDUKACJA / 28 października 2021

Fot. INPRO

Rzeszowskie Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych „INPRO” zaprasza uczniów szkół średnich do kolejnej edycji projektu Youth Club, czyli Młodzieżowego Klubu Rozwoju. To seria 10 tygodni spotkań prowadzonych w formie warsztatów w języku przez międzynarodowych wolontariuszy.

- Podczas spotkań uczestnicy uczą się swobodniej rozmawiać w języku angielskim oraz mają okazję dowiedzieć się jak funkcjonują programy oraz projekty europejskie dla młodzieży. W programie przewidziano również zajęciach rozwijających takie umiejętności jak komunikacja, praca w grupie, autoprezentacja czy elementy zarządzania i planowania działań społecznych. To również okazja, by odkryć podstawy tworzenia projektów młodzieżowych, poznać ciekawostki na temat różnych krajów i innych kultur, oraz przede wszystkim aktywnie spędzisz czas, ucząc się przez zabawę - mówi Beata Szmuc, wiceprezeska zarządu stowarzyszenia „INPRO”.

Zajęcia są całkowicie bezpłatne i odbywają się w poniedziałki między 15.30 – 17.00 w siedzibie INPRO przy Placu Dworcowym 1 (budynek dworca kolejowego w Rzeszowie).

Pierwsze spotkanie rozpoczyna się 8 listopada 2021 r., projekt trwa do 24 stycznia 2022 r.

Zapisy przyjmowane są mailowo na: miki@goinpro.org, jak również przez Facebooka oraz Instagrama. Aby się zapisać, wystarczy napisać wiadomość podając następujące informacje:

imię i nazwisko, nazwa szkoły, do której zainteresowany uczęszcza, adres mailowy oraz nr telefonu do kontaktu, dane kontaktowe do rodzica (w przypadku osób niepełnoletnich)

Rekrutacja jest prowadzona do momentu wyczerpania miejsc (30 osób). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Red.

Fot. INPRO

Fot. INPRO

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4