18 stycznia w DKF Zorza film „C’mon C’mon”. A od piątku aktualny repertuar

KATEGORIA: KULTURA / 14 stycznia 2022

Już we wtorek, 18 stycznia w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego Zorza projekcja flmu „C’mon C’mon”. Kameralny, czarno-biały film Mike’a Millsa buduje mosty między pokoleniami, dodaje otuchy i przykleja plastry na nasze najdotkliwsze rany. A od piątku, 14 stycznia w kinie Zorza aktualny repertuar (szczegóły poniżej).

„C’mon C’mon” to wielki powrót Mike’a Millsa, twórcy niezapomnianych „Debiutantów”, a także Joaquina Phoenixa, który w zagrał w nim swoją pierwszą od czasów „Jokera” rolę – zaskakując i całkowicie redefiniując swój wizerunek. Jego bohater Johnny, dziennikarz radiowy, uczy się uważnie słuchać, tworzyć trwałe więzi, naprawiać błędy przeszłości i… przytulać. Kameralny czarno-biały film Millsa buduje mosty między pokoleniami, dodaje otuchy i przykleja plastry na nasze najdotkliwsze rany.

Phoenix wciela się w „C’mon C’mon” w nowojorskiego singla, który przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając dzieciaki i młodzież o ich życie, marzenia, supermoce i plany na przyszłość. Po drodze reporter odwiedza mieszkającą w Los Angeles siostrę (Gaby Hoffmann), z którą nie rozmawiał od lat, a która teraz potrzebuje jego pomocy.

Żeby wesprzeć ją w opiece nad dziewięcioletnim synkiem (Woody Norman), Johnny zabiera go ze sobą do Nowego Jorku. Wspólna podróż okaże się lekcją cierpliwości, odpowiedzialności i zwyczajnie: dorosłości, której dziennikarz dotąd unikał.

Seans w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego Zorza odbędzie się we wtorek (18 stycznia) o godz. 19.00. Bilety dostępne są w cenie 12 zł.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4