Wybierz Polskę na wakacje i zdobądź nagrodę. W środę na rzeszowskim Rynku

KATEGORIA: PODRÓŻE / 30 czerwca 2021

Fot. pixabay

Odpoczywaj w Polsce i zbieraj nagrody! pod takim hasłem dziś, w środę 30 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się na rzeszowskim Rynku spotkanie, podczas którego będzie można dostać atrakcyjne, wakacyjne nagrody. Wszystko za sprawą ekipy Polskich Regionów (Związek Województw RP) podróżującej po Polsce w ramach kampanii Polskie Wakacje.

Od początku wakacji 2021 Związek Województw RP rozpoczął kampanię promocyjną #PolskieWakacje – edycja letnia. Jej celem jest promocja wypoczynku w Polsce. Akcja jest skierowana zarówno do turystów, jak i do mieszkańców wszystkich polskich regionów.

Aby zdobyć nagrody wystarczy podejść i odpowiedzieć na krótkie i łatwe pytanie

Podczas kampanii ekipa Polskich Regionów odwiedza poszczególne miejsca w kraju, aby pokazywać ich piękno, przy okazji organizuje konkursy, w których można zdobyć atrakcyjne nagrody. To ma zachęcić mieszkańców Polski do spędzania wolnego czasu w kraju, w ciekawy i atrakcyjny sposób. W ramach akcji ekipa Polskich Regionów będzie podpowiadać i zarazem promować, co warto zobaczyć, zjeść i jak aktywnie oraz bezpiecznie spędzić czas.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4