Dziś Amelia Borkowska i Tomasz Nowak z Rzeszowa w Bitwach „The Voice Kids”

KATEGORIA: KULTURA / 3 kwietnia 2021

Fot. voicekids.tvp.pl/YouTube/The Voice Kids Poland

Amelia Borkowska i Tomasz Nowak – dwójka młodych wokalistów z Rzeszowskiego Domu Kultury zdołała zakwalifikować się do czwartej edycji popularnego programu „The Voice Kids”. Reprezentanci Rzeszowa wezmą udział w wokalnych Bitwach drużyny Tomsona i Barona, które będzie można obejrzeć w sobotę, 3 kwietnia o godzinie 20.00 na antenie TVP2.

11-letnia Amelia Borkowska i 13-letni Tomasz Nowak to dwójka utalentowanych wokalistów, których przygoda ze śpiewem trwa od najmłodszych lat. Amelia uczęszcza obecnie na zajęcia wokalne Katarzyny Pasierb prowadzone w Rzeszowskim Domu Kultury filia Wilkowyja, jak również pobiera lekcje w studiu Voice Balance Olgi Boczar. Tomasz Nowak rozwija natomiast swój talent pod okiem Marcina Florczaka jako uczestnik zajęć Rzeszowskiego Domu Kultury filia Biała oraz członek Katedralnego Chóru Chłopięco-Męskiego Pueri Cantores Resovienses.

Amelia i Tomasz jako jedni z nielicznych zdołali przejść etap „Przesłuchań w Ciemno” obecnej edycji muzyczno-rozrywkowego programu telewizyjnego „The Voice Kids” i tym samym znaleźli się w wyróżnionym gronie najlepszych młodych wokalistów z całej Polski. Jako członkowie drużyny Tomsona i Barona wezmą udział w nadchodzących Bitwach, w ramach których wyłonieni zostaną finaliści. Emisja programu odbędzie się w sobotę 3 kwietnia o godzinie 20.00 na antenie TVP2.

Dodatkowo Amelia Borkowska i Tomasz Nowak biorą cały czas udział w plebiscycie na najlepszy głos czwartej edycji „The Voice Kids”. Nagrodą dla zwycięzcy będzie voucher na nagranie singla oraz teledysku, a głosowanie na wokalnych faworytów odbywa się na stronie internetowej www.voicekids.tvp.pl/plebiscyt.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4